ROADSHOW AHR PRAHA
PVA Expo Letňany
21.05.2024
ROADSHOW ŠPINDLERŮV MLÝN
Harmony Club Hotel

PROGRAM ROADSHOW AHR ČR 2024

1.10.2024


Poslední Roadshow v roce 2024 proběhne v horské oblasti ve Špindlerově Mlýně v hotelu Harmony Club. Pro ty kteří nebudou místní mají jedinečnou příležitost načerpat se horského vzduchu a přírody a zároveň se dozvědět něco nového ze zajímavých přednášek, které jsou pro vás připraveny.


Roadshow je skvělou příležitostí pro načerpání nových informací z oboru, navázání spolupráce a rozšíření vědomostí. V rámci Roadshow budou probíhat zajímavé přednášky týkající se aktuálních témat. Naši partneři vám zde budou také k dispozici s představením jejich produktů či služeb, které by vám mohli pomoci usnadnit či vylepšit chod hotelu nebo restaurace.8:00 - 9:00 Registrace

9:00 - 9:30 Report AHR ČR

Z aktuálního dění.

Václav Stárek, Klára Stárek Zachariášová

9:30 - 10:00 Hlavní trendy webdesign a e-commerce v roce 2024!

Jaké trendy mohou hotely a restaurace na webových stránkách využít, zvýšit tak interakci a očekávání dnešních technologicky náročných klientů?

Jaromír Pažout, Virtual Zoom

10:00 - 10:20 Technologie v hotelnictví: Cesta k efektivitě

Automatizace procesů v hotelnictví, průřez světem hotelových technologií a praktické ukázky toho, jak zefektivnit váš provoz.

Jan Zavřel, HotelTime Solutions

10:20 - 11:00 Co můžete využít od našich partnerů ?

Václav Stárek

11:00 - 11:40 Coffee break I

11:40 - 12:20 Gastronomie -chytrý provoz a ziskovost restaurace

Jiří Král, Radek Pálka

12:20 - 13:00 Coffee break II

13:00 –13:30 Ceny energií na trhu a výhled na příští období

Václav Straka

13:30 - 14:00 Právní okénko - změny a novinky v pracovním právu

Kateřina Chlebiková Zemanová,  Michaela Nováková, Holub & David advokátní kancelář

14:00 Závěr, TombolaPřednášející

PREZIDENT AHR ČR
Absolvent SOU Ondříčkova v Praze, následně rakouský Institut of Tourism and Management, Vysoká škola hotelnictví a lázeňství a Vysoká škola finanční a správní – obor veřejná správa a finance. V roce 2006 se podílel na založení AHR ČR, kde působil jako generální sekretář, od roku 2010 je prezidentem této organizace. V roce 2008 získal ocenění Osobnost cestovního ruchu.
CHIEF STRATEGY OFFICER (CSO), VIRTUAL ZOOM
Jaromír patří mezi uznávané přední experty a poradce s více než 20 let zkušeností v oblasti hospitality online strategie a marketingu, včetně rozvoje firemní vize. Od února 2023 působí jako Chief Strategy Officer (CSO) v digitální softwarové firmě VIRTUAL ZOOM se zodpovědností za expanzi v Evropě a dohledu nad strategickým plánováním. V letech 2009 až 2022 se jako Market Manager ve společnosti Bookassist zaměřoval na optimalizaci online hotelové strategie a distribuce pro více jak 300 hotelů v České republice a Slovensku. Jaromír pracoval dříve pro Mandarin Oriental Hotels, PricewaterhouseCoopers a další společnosti. Momentálně také působí jako externí vyučující na Vysoké škole hotelové a ekonomické v Praze.
GENERÁLNÍ SEKRETÁŘ AHR ČR
Svou profesní dráhu spojila s významnými hotelovými společnostmi v České republice a UAE. V průběhu téměř 10-ti let v hotelnictví pracovala na různých pozicích převážně ubytovacího úseku. V roce 2009 nastoupila do Asociace hotelů a restaurací České republiky, kde v současné době vykonává funkci Generálního sekretáře. Je absolventkou Vysoké školy obchodní v Praze, své vzdělání doplnila i absolvováním jazykové akademie v Salamance.
OBCHODNÍ ŘEDITEL HOTELTIME SOLUTIONS
Jan Zavřel je obchodním ředitelem pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti HotelTime Solutions, která je jedním z prvních poskytovatelů cloudového PMS (property management system) a dalších provozních systémů. Společnost byla založena v roce 2002 v České republice, což je stále její hlavní trh, a nyní působí ve více než 20 zemích v Evropě, Africe, Blízkém východě, Indickém oceánu a jihovýchodní Asii. Jan s HotelTime Solutions spolupracuje již přes 8 let a má bohaté zkušenosti v oblasti prodeje a konzultací technologií pro hotelnictví, stejně jako z předchozí praxe v samotném hotelnictví a pohostinství, kde zastával různé pozice od řadových až po manažerské.

Mapa

Vyberte si jednu ze zastávek našich akcí a buďte daný den našimi hosty.
Navigovat

Registrace

Děkujeme vám za zájem o Roadshow Asociace hotelů a restaurací.
Akce je určena majitelům a provozovatelům ubytovacích a stravovacích zařízení a zástupcům škol, a to bez ohledu na jejich členství v AHR. Po vyplnění tohoto formuláře Vám bude registrace automaticky potvrzena na email.
Vyplněním přihlášky na akci souhlasím ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., zákon o některých službách informační společnosti, se svým začleněním do databáze AHR ČR pro účely zasílání obchodních sdělení na registrovaný e-mail, a to v podobě pravidelných aktualizací, informacích o produktech, službách a speciálních nabídek. Všechna osobní data, která jsou vyžadována budou zpracována v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Pořadatel shromažďuje a zpracovává zákazníkem poskytnuté osobní údaje prostřednictvím elektronických nosičů informací v zabezpečeném datovém úložišti. Udělený souhlas lze kdykoli odvolat a údaje z databáze nechat odstranit na emailu: stranska@ahrcr.cz.

Svou registrací na Roadshow souhlasíte se zasláním osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon, které budou ze strany AHR ČR předány partnerům AHR ČR za účelem nabídky jejich zboží a služeb. Ostatní informace o zpracování osobních údajů naleznete na www.ahrcr.cz.

Vyplněním přihlášky bere účastník na vědomí a souhlasí s tím, že v případě, že svoji účast nejpozději 7 dní před konáním akce nezruší a na akci se nedostaví, je povinen zaplatit AHR smluvní pokutu v částce 500,- Kč.

Partneři

Spolupráce s partnerskými firmami představuje důležitý prvek naší podpory pro členy.
Asociace vybírá partnery, kteří poskytují kvalitní produkty a služby relevantní pro provozovatele v oblasti pohostinství.
Registrace