ROADSHOW ŠPINDLERŮV MLÝN
Harmony Club Hotel
01.10.2024
ROADSHOW ŠPINDLERŮV MLÝN
Harmony Club Hotel

PROGRAM ROADSHOW AHR ČR 2024

1.10.2024


Poslední Roadshow v roce 2024 proběhne v horské oblasti ve Špindlerově Mlýně v hotelu Harmony Club. Pro ty kteří nebudou místní mají jedinečnou příležitost načerpat se horského vzduchu a přírody a zároveň se dozvědět něco nového ze zajímavých přednášek, které jsou pro vás připraveny.


Roadshow je skvělou příležitostí pro načerpání nových informací z oboru, navázání spolupráce a rozšíření vědomostí. V rámci Roadshow budou probíhat zajímavé přednášky týkající se aktuálních témat. Naši partneři vám zde budou také k dispozici s představením jejich produktů či služeb, které by vám mohli pomoci usnadnit či vylepšit chod hotelu nebo restaurace.


8:00 - 9:00 Registrace
9:00 - 9:30 Report AHR ČR
Z aktuálního dění.
Václav Stárek, Klára Stárek Zachariášová
9:30 - 10:00 Představení Exluzivních partnerů AHR ČR
Co pro vás připravili naši exlusivní partneři Bidfood a Rational?
Václav Stárek
10:00 - 10:30 Hlavní trendy webdesign a e-commerce v roce 2024!
Jaké trendy mohou hotely a restaurace na webových stránkách využít, zvýšit tak interakci a očekávání dnešních technologicky náročných klientů?
Jaromír Pažout, Virtual Zoom
10:30 - 11:00 Co můžete využít od našich partnerů ?
Václav Stárek
11:00 - 11:40 Coffee break I
11:40 - 12:10 Technologie v hotelnictví: Cesta k efektivitě
Automatizace procesů v hotelnictví, průřez světem hotelových technologií a praktické ukázky toho, jak zefektivnit váš provoz.
Jan Zavřel, HotelTime Solutions
12:10 - 12:50 Gastronomie -chytrý provoz a ziskovost restaurace
Jaká je ekonomika a kvalita výrobního programu v restauračním provozu? Vstupní náklady a jejich kvalita od surovin po personál je nelehká cesta, ale řešení jsou!
Jiří Král, šéfkuchař restaurací Sladovna, Radek Pálka, Gastro poradenství
12:50 - 13:30 Coffee break II
13:30 –14:00 Ceny energií na trhu a výhled na příští období
Václav a Luděk Strakovi, M&S FAIR AGENCY
14:00 - 14:30 Právní okénko - změny a novinky v pracovním právu
Kateřina Chlebíková Zemanová, Holub & David advokátní kancelář
14:30 Závěr, Tombola 

Mapa

Vyberte si jednu ze zastávek našich akcí a buďte daný den našimi hosty.
Navigovat

Registrace

Děkujeme vám za zájem o Roadshow Asociace hotelů a restaurací.
Akce je určena majitelům a provozovatelům ubytovacích a stravovacích zařízení a zástupcům škol, a to bez ohledu na jejich členství v AHR. Po vyplnění tohoto formuláře Vám bude registrace automaticky potvrzena na email.
Vyplněním přihlášky na akci souhlasím ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., zákon o některých službách informační společnosti, se svým začleněním do databáze AHR ČR pro účely zasílání obchodních sdělení na registrovaný e-mail, a to v podobě pravidelných aktualizací, informacích o produktech, službách a speciálních nabídek. Všechna osobní data, která jsou vyžadována budou zpracována v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Pořadatel shromažďuje a zpracovává zákazníkem poskytnuté osobní údaje prostřednictvím elektronických nosičů informací v zabezpečeném datovém úložišti. Udělený souhlas lze kdykoli odvolat a údaje z databáze nechat odstranit na emailu: stranska@ahrcr.cz.

Svou registrací na Roadshow souhlasíte se zasláním osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon, které budou ze strany AHR ČR předány partnerům AHR ČR za účelem nabídky jejich zboží a služeb. Ostatní informace o zpracování osobních údajů naleznete na www.ahrcr.cz.

Vyplněním přihlášky bere účastník na vědomí a souhlasí s tím, že v případě, že svoji účast nejpozději 7 dní před konáním akce nezruší a na akci se nedostaví, je povinen zaplatit AHR smluvní pokutu v částce 500,- Kč.
Registrace