Registrační formulář na Roadshow AHR ČR

Děkujeme Vám za zájem o registraci na Roadshow Asociace hotelů a restaurací ČR. Prosíme o vyplnění následujícího formuláře, registrace Vám bude automaticky potvrzena na e-mail. Účast na Roadshow je zpoplatněna částkou 300,-Kč/osoba (bez DPH). Členové AHR mají za tuto cenu možnost vstupu pro dvě osoby. Stačí v registračním formuláři připsat do kolonky s názvem " Vaše zpráva" jméno a email daného kolegy. V ceně registrace je zahrnutý oběd a veškeré občerstvení v průběhu akce.

účastníků
Cena celkem za přihlášené osoby: bez DPH

Vyplněním přihlášky na akci souhlasím ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., zákon o některých službách informační společnosti, se svým začleněním do databáze AHR ČR pro účely zasílání obchodních sdělení na registrovaný e-mail, a to v podobě pravidelných aktualizací, informacích o produktech, službách a speciálních nabídek. Všechna osobní data, která jsou vyžadována budou zpracována v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Pořadatel shromažďuje a zpracovává zákazníkem poskytnuté osobní údaje prostřednictvím elektronických nosičů informací v zabezpečeném datovém úložišti. Udělený souhlas lze kdykoli odvolat a údaje z databáze nechat odstranit na emailu: stranska@ahrcr.cz

Vyplněním přihlášky bere účastník na vědomí a souhlasí s tím, že v případě, že svoji účast nejpozději 5 pracovních dní před konáním akce nezruší uplatňují se storno podmínky ve výši 100% ceny.

AHR ČR

Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s. Revoluční 762/13 110 00 Praha 1 - Staré Město

Kontaktní osoba

Veronika Stránská
+420 236 042 383 +420 773 236 303 stranska@ahrcr.cz