ROADSHOW ŠPINDLERŮV MLÝN
Harmony Club Hotel
01.10.2024

PARTNERSTVÍ S AHR ČR

Spolupráce s partnerskými firmami představuje důležitý prvek naší podpory pro členy. Asociace vybírá partnery, kteří poskytují kvalitní produkty a služby relevantní pro provozovatele v oblasti pohostinství. Účastníci akcí tak mají možnost získat přístup ke špičkovým produktům a službám, které mohou výrazně zlepšit kvalitu jejich provozu.  


V rámci konference AHR, a dalších akcí, mají partneři příležitost prezentovat své inovace a nabídky přímo našim členům a oboustranně tak navázat obchodní spolupráci.EXKLUZIVNÍ PARTNER

Váš dodavatel potravin.
Vyrábíme pro Vás potraviny, poskytujeme vynikající služby a zboží dovezeme přímo do Vaší restaurace nebo prodejny. Jsme jedním z největších výrobců v republice a jednička v distribuci. Našim zákazníkům přinášíme velký výběr potravinového i doplňkového sortimentu.
Varné systémy a příslušenství.
Již 50 let je naším cílem nabízet našim zákazníkům ten nejlepší nástroj k vaření. Když jsme v roce 1973 s pouhými 18 zaměstnanci začínali, nikdo netušil, že toto předsevzetí bude základem našeho budoucího úspěchu.

GARANTOVANÝ PARTNER

Materasso působí v matracovém průmyslu více než 20 let a řadí se k nejinovativnějším evropským výrobcům.
Spolehlivé nápojové systémy, technologie a servis.
Největší výrobce nealko nápojů v ČR.
Kvalitní hotelové matrace, postele, rozkládací sofa a přistýlky pro hotelový provoz.
Softwarové řešení pro hotely a restaurace
Web Design & E-commerce & Guest E-mail Marketing
Víme, jak vodu zužitkovat, čistit i zadržovat - s vodou si rozumíme. Rádi plavete? Jsme tu pro vás. Potřebujete čistírnu odpadních vod, jímku, nebo spíš sháníte nádrž na dešťovou vodu? Jste na správné adrese, protože se vším co se týká vody a plastu, rádi pomůžeme.

PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNER

Registrace